انسان یک لفظ است، که بر زبان آشنا می گذرد، و بودن خویش را از زبان دوست، می شنود...هرکسی، به اندازه ای که احساسش می کنند، هست. هرکسی را نه بدانگونه که هست، احساس می کنند.
حالت من: قبراق
آمار بازدید : 58261 نفر
5029 پست|14459 ديدگاه
شغل:کارمند - طراح وب
زندگي با: @rafini
کشور:جمهوری اسلامی ایران
اچمی هستید؟: با افتخار.
شماره عضویت: 1
سن اچم نتی: 5 سال
گروه ها (170 )

برچسب های شخصی

بیشترین برچسب های استفاده شده

مهدی قنبری مدیر کل اچم‌نت
مرد ، متاهل ،متولد 1368-05-12 (جزئیات بیشتر)
مهدی قنبری
photo_2016-04-25_09-46-53.jpg مهدی قنبری
انتقال هارد 5 مگابیتی در سال 1950
مهدی قنبری
مهدی قنبری
"اصناف" و "انصاف"
جای "ن" و "ص" عوض شده است.
"نص" یعنی واضح و شفاف بودن
واضح و شفاف بودن خدمات، واضح شفاف بودن قیمت‌ها و سود‌ها و زیان‌ها
اینها همه منجر به انصاف می‌شود.
کاش اصناف انصاف داشته باشند، علی‌الخصوص در همین گراش خودمان

مهدی قنبری
update-button.png مهدی قنبری
کمی بروز‌رسانی ...
مهدی قنبری
Time 3.jpg مهدی قنبری
دیروز کودکی کنار دستمان نماز می‌خواند که متولد روزهای خدمت سربازی‌‌ام بود! شاید تلنگری بود که به سالهایی که گذشت فکر کنم!
از میانه‌های 25 به 26 و 27 که برسی خیلی چیزها برایت فرق می کند! انگار می‌رسی آخر دنیا...! "ته" قصه یک‌جورهایی معلوم می‌شود. شور و تازگی و هیجان جوانی ته می‌کشد. بارقه‌های کاملا محسوس میانسالی جرقه می‌زند، کم حوصله می‌شوی و ...
می‌فهمی که واقعیت این است که در "محاصره " هستی! یعنی تازه می‌فهمی که محاصره هستی و بودی و خواهی بود، انگار یکهو حکم محکومیت‌ات را می‌دهند دستت! در ۲۶ سالگی است که سر ستبر عصیان جوانی‌ات می‌خورد به صخره . این درد، این کوبیده شدن به طرز ماهرانه و مرموزانه‌ای می رود که مونس‌ات باشد برای همیشه، درد حسرت! درد از دست دادن فرصت ها ... حسرت فرصت ها!
فکر می‌کنم هرچه قدر پیرتر شویم این حسرت هم غلیظ تر شود.
مهدی قنبری
images-2.jpeg مهدی قنبری
همین!
مهدی قنبری
مهدی قنبری
زندگی دوره های مختلفی دارد. دوره های که هر کدام مکمل دیگری اند. هر چند هر دورانی شیرینی های مختص خودش را دارد و در برخی دوره ها زیبایی های زندگی دوچندان می شود اما از طرفی دل کندن از یک دوران سخت است و ورود به مرحله بعدی زندگی با اما و اگرها و شبهات و ابهاماتش به شدت عجیب و استرس زاست.

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین.
مهدی قنبری
Hamed%20Zamani%20-%20Bibi%20Bi%20Haram%20(Ft.%20Reza%20Helali).jpg مهدی قنبری
نوای جدید و بسیار زیبای حامد زمانی و رضا هلالی به نام بی بی بی حرم
فوق العاده زیبا و شنیدنی

[فایل]
مهدی قنبری
fighter_5.jpg مهدی قنبری
از آنجایی که ماهی‌های قرمز یا همان گلدفیش حساس هستند و بسیاری از مردم هم نمی‌توانند به درستی از آن نگهداری کنند چند سالی است که پیشنهاد می‌کنیم از گونه دیگر ماهی به نام فایتر یا جنگجوی سیامی برای قراردادن در سفره‌های هفت‌سین استفاده کنید.
این نوع ماهی در رنگ‌های متنوع وجود دارد و با قیمتی تقریبا همسان با قیمت ماهی‌های گلدفیش ( ماهی قرمز ) فروخته می‌شود. فایترها باله‌های پشتی و دم بلندی دارند که برخی از باله‌های آنها رشته رشته هستند و زمانی که حرکت می‌کنند باله‌های آنها باز می‌شود و زیبایی دو چندانی نسبت به گلدفیش ها پیدا می‌کنند. فایترها سازگارتر و عمر بیشتری در تُنگ کوچک خانگی شما خواهند داشت.

مهمترین مزایای نگهداری از این ماهی نسبت به ماهی قرمز چیست؟
مهدی قنبری
مهدی قنبری
سودای «جشنواره‌ کن» چه می‌کند؟
حضورهای بین‌المللی فیلم‌ها در جشنواره‌های "الف" دنیا یکی از دلایل افتخار فیلم‌سازان است اما چرا برخی کارگردان‌ها برای بدست آوردن این افتخار، اطلاعات نادرست به مخاطب می‌دهند؟! اطلاعاتی که رسانه‌ها نیز بدون هیچ تحقیقی آن را منتشر می‌کنند و به قولی تریبون برای انتشار این اطلاعات می‌شوند!
http://goo.gl/q6dp2V
مهدی قنبری
birahe-shishe.jpg مهدی قنبری
رویدادها، مراسم و جشنواره‌ها می‌بایست مکانی برای انعکاس فرهنگ و سبک زندگی ما به دیگر هموطنانمان در سراسر کشور باشد اما با رویکردی غلط، سبک زندگی آنها را با کلی مبالغه در پوشش! و رفتار به آنها باز می‌گردانیم. نوع تفکر و عملکرد ما بر اساس تفکراتمان است که هنرمند یا فرهنگی بودنمان را نشان می‌دهد نه نوع پوشش و لحن گفتار و حرکت فشن شو وارمان!
صفحه اصلي · نمايش زنده · تماس با ما · درباره ما · پرسش و پاسخ · API · شرايط خدمات · تبليغات
© 1390-1393 جامعه مجازی اچمی ها