انسان یک لفظ است، که بر زبان آشنا می گذرد، و بودن خویش را از زبان دوست، می شنود...هرکسی، به اندازه ای که احساسش می کنند، هست. هرکسی را نه بدانگونه که هست، احساس می کنند.
حالت من: قبراق
آمار بازدید : 59883 نفر
5052 پست|14485 ديدگاه
شغل:کارمند - طراح وب
زندگي با: @rafini
کشور:جمهوری اسلامی ایران
اچمی هستید؟: با افتخار.
شماره عضویت: 1
سن اچم نتی: 5 سال
گروه ها (170 )

برچسب های شخصی

بیشترین برچسب های استفاده شده

مهدی قنبری مدیر کل اچم‌نت
مرد ، متاهل ،متولد 1368-05-12 (جزئیات بیشتر)
مهدی قنبری
596647_gT4O3Vei.jpg مهدی قنبری
گاهی اونقدر در مورد خودمون اغراق و بزرگ‌نمایی می‌کنیم که باورمون میشه بزرگیم، باهوشیم، بی نظیریم. همین باعث میشه که هیچوقت پیشرفت نکنیم و به همین جای پوشالی! راضی باشیم. همین باعث میشه که حتی پسرفت داشته باشیم تا پیشرفت. باید واقعیت ها رو درک کنیم. بعضی شکست‌ها و تحقیر‌شدن‌ها لازمه زندگیه تا راکد نمونیم! تا انگیزه پیشرفت واقعی در ما ایجاد بشه.
این مورد در ارتباط با جامعه هم مصداق داره. تا کی با کلی به به و چه چه به مساحت و دیوار طویل دانشگاه افتخار کنیم. این خوبه اما از لحاظ رشته و تعداد دانشجو کجاییم؟ تا کی در مورد کوچک و بزرگ شهرمون اونقدر بزرگنمایی کنیم که خودمونم باور کنیم بزرگیم و بی‌نظیر. درک واقعیت‌ها کمک بیشتری می‌کنه تا پیشرفت کنیم. ما اگر به تعاریف داخلی خودمون از خودمون بسنده کنیم راکد می‌مونیم. همینطور که راکد موندیم!
مهدی قنبری
images.png مهدی قنبری
اعتقادم اینه که دانشجو هر چند بایستی جوینده‌ی دانش باشه اما قبل از هر چیزی باید به مبحث علاقه‌مند بشه. اهرم ارزشیابی و نمره شاید در کوتاه مدت جوابگو باشه اما دانشجو صرفا برای ارزشیابی و نمرات به دنبال حفظ موقتی دانش میره و نه درک و نگهداری اون. و حتی ممکنه پافشاری بیش از حد بر روی استفاده از این اهرم باعث دلزدگی از دانش بشه.
اعتقادم رو در طول ترم عملی کردم. سعی کردم به مخاطبانم! منتقل کنم که ما یه دورهمی دوستانه علمی در راستای رایانه و تکنولوژی داریم و با حفظ احترامات دو طرفه می‌خوایم در این راستا یاد بدیم و یاد بگیریم. وقت شناس باشیم و منضبط. هر چند شاید هنوز به ایده‌آل خودم نرسیدم و هر ترم در رسیدن به اون باید شیوه‌ها و روش‌های جدیدتری به کار بگیرم اما حداقلش این بود که خیلی از عزیزان با اشتیاق در کلاس حاضر شدند. مهم‌تر اینکه با اشتیاق یاد گرفتند! این برای من کافیه.

مهدی قنبری
مهدی قنبری
پایان امتحانات {-45-}
مهدی قنبری
yarab.jpg مهدی قنبری
یارب روا مدار که گدا معتبر شود
گر معتبر شود ز خدا بی‌خبر شود
مهدی قنبری
مهدی قنبری
ذهنیت ایده آل گرایانه ام باعث شده که همیشه به نحوه اموزش اساتید انتقاد داشته باشم. حالا که قرعه به نام خودم افتاده مصاءب استفاده از تکنولوژی آموزشی و بروز بودن رو درک می کنم. اما هر کاری سختی های خودش رو داره که برای رسیدن به ایده آل ها باید اون ها رو به جان خرید . همیشه شروع و رقم زدن یک تفاوت سخته. امیدوارم نتیجه کار سرافرازی باشه!
مهدی قنبری
مهدی قنبری
نیاز نیست شخصا جهان رو تغییر بدیم.
اگر هر کدوممون وظایفی کوچکی که بر عهده داریم رو بخوبی انجام بدیم جهان خودبخود تغییر می کنه!
مهدی قنبری
مهدی قنبری
ناراحتی خودمون رو به دیگران منتقل نکنیم.
با دست خالی هم میشه آرامش هدیه داد
مهدی قنبری
مهدی قنبری
عید قربان بر همه عزیزان مبارک
مهدی قنبری
b.1.jpg مهدی قنبری
از شمار دو چشم یک تن کم / وز شمار خرد هزاران بیش
مردی دیده از جهان فروبست که لحظه‌ای دل به جلوه‌های دنیا نبست و لحظه‌ای از خدمت به بندگان نیازمند خداوند منّان نیاسود. مردی که حیات معنویش ایمان، رسم زندگی مادیش عرفان و با تمام توان در خدمت انسان بود. کیست که او را به پاکی و خدمت نشناسد و بر دیانت و تقوای او درود نفرستد.

حاج شیخ احمد انصاری گراشی
برند نیکنامی و خیراندیشی فارس
خدایش بیامرزد و با اولیایش محشور فرماید.
مهدی قنبری
مهدی قنبری
قال علی (ع):
"قِیمَةُ کُلِّ امْرِئٍ مَا یُحْسِنُهُ "
ارزش هر انسان به آن چیزی است که، آنرا ارزشمند می‌پندارد. (حکمت ۸۱)
صفحه اصلي · نمايش زنده · تماس با ما · درباره ما · پرسش و پاسخ · API · شرايط خدمات · تبليغات
© 1390-1393 جامعه مجازی اچمی ها