انسان یک لفظ است، که بر زبان آشنا می گذرد، و بودن خویش را از زبان دوست، می شنود...هرکسی، به اندازه ای که احساسش می کنند، هست. هرکسی را نه بدانگونه که هست، احساس می کنند.
حالت من: قبراق
آمار بازدید : 51064 نفر
4570 پست|13858 ديدگاه
شغل:کارمند - طراح وب
زندگي با: @rafini
کشور:جمهوری اسلامی ایران
اچمی هستید؟: با افتخار.
شماره عضویت: 1
سن اچم نتی: 3 سال
گروه ها (171 )

برچسب های شخصی

بیشترین برچسب های استفاده شده

مهدی قنبری مدیر کل اچم‌نت
مرد ، متاهل ،متولد 1368-05-12 (جزئیات بیشتر)
مهدی قنبری
مهدی قنبری
گاهی مادر به فکر فرزندش بی‌خواب می‌شود و گاهی فرزند به فکر مادر!
مهدی قنبری
مهدی قنبری
دیدار مجدد یه رفیق شفیق بعد از سه سال دوری می‌تونه خیلی لذت بخش باشه، خیلی!
مهدی قنبری
مهدی قنبری
یکی از دلایل پیشرفت والیبال ایران می‌تواند نوع دیدگاه مربیان تیم ملی به این تیم و جامعه ایرانی باشد، چیزی که در فوتبال و علی الخصوص شخص کی‌روش مشاهده نمی‌کنیم. از کواچ می پرسند برایتان سورپرایز نبود که به این مرحله آمده‌اید؟ با تعریف و تمجید از ورزش ایران می‌گوید که نه، خیلی عادی است. اما کی‌روش قبل بازیهایمان همیشه به فکر گم گل خوردن است. همه استعدادها و توانایی ها را نادیده می گیرد تا فقط به فکر دفاع باشد. درست است که فوتبال ما در جایگاه مناسبی نیست اما استعداد و احساس ایرانی را نباید دست کم گرفت. کافیست کمی خودباوری به بازیکنان و جامعه فوتبالی ما تزریق شود. نه یاس و ترس و نا امیدی!
مهدی قنبری
IMG-20140916-WA0009.jpg مهدی قنبری
کسی که بداند دوست‌اش در محل کارش گرسنه است و خودش در همان شهر با خیال آسوده کیک و شیرکاکائو حیف و میل کند از مسلمانان نیست @حمید بهرامی
مهدی قنبری
مهدی قنبری
اچم والیبال این هفته یا یک روز تعجیل برگزار خواهد شد.
وعده ما، امشب، ساعت 22:30 الی 24:00 ،دانشکده علوم پزشکی گراش
مهدی قنبری
مهدی قنبری
اول صبح بگوییم حسین جان رخصت ...
تاکه رزق از کرم حضرت ارباب رسد ...
مهدی قنبری
مهدی قنبری
تا حالا دیدین یه خاور با سرعت 60 کیلومتر از سر یه کوچه بپره بیرون و نتونه ماشین رو کنترل کنه؟!
اگه ندیدین هم مهم نیست، من همین چند دقیقه پیش دیدم. دیدن که چه عرض کنم، چند سانتی‌متر مونده بود که ما رو تبدیل به عصاره مهدی قنبری کنه. شکر که اون بالایی نخواست بصورت 3D رو زمین نقش ببندیم و گرنه الان یکی ازجاذبه‌های طبیعی بندوشیخ به حساب می‌اومدیم د:
مهدی قنبری
پیک کتابخانه.jpg مهدی قنبری
درست نیست به دانشجوی مملکت بگی که کتاب یعنی امانت، خط خوردگی نداشته باشه، هایلایت نکن، از امانتی که گرفتی مراقبت کن. اما مجبوری. چون هنوز برای اون آقا یا خانم امانت داری تعریف نشده!
مهدی قنبری
w519 مهدی قنبری
ای مردم، در راه راست از کمی روندگان نهراسید/ امام علی علیه‌السلام
مهدی قنبری
مهدی قنبری
معمولا در کنار هر رقابت مهمی چه ورزشی و چه غیر ورزشی عده‌ای کارشناس دور هم نشسته و از دریچه رسانه ملی با مردم در ارتباط بوده و با یکدیگر تبادل نظر می کنند. اما نکته آزار دهنده برای من تغییر یکبارگی نظرات و عقاید کارشناسان در طول دوره چند روزه، چند ساعته و گاها حتی لحظه ای است. دیده و شنیده ایم که گزارشکری از بد بودن بازیکنی در زمین حرف می زند اما به محض گل زدنش آن بازیکن طی چند ثانیه از نگاه وی تبدیل به برترین بازیکن زمین و دوران تاریخ ورزش کشور می‌شود! این روزها که همه عاشق والیبالند نیز کم نیستند اظهار نظرها و کارشناسی‌های متغیر لحظه‌ای. آزاردهنده ترین نکته برای من دست کم گرفتن موفقیت های کادرفنی و بازیکنان تیم ملی و انتصاب آن به شانس و تضعیف حریف و ... قبل از بازیهای جام جهانی بود. اما حالا خیلی ها نظرشان برگشته و در یک چرخش بزرگ عاشق تیم ملی شده اند!!!
صفحه اصلي · نمايش زنده · تماس با ما · درباره ما · پرسش و پاسخ · API · شرايط خدمات · تبليغات
© 1390-1393 جامعه مجازی اچمی ها